Ułatwienia dostępu

hws05d

02mi2

Kalendarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że w okresie wakacyjnym w miejskich pływalniach zostaną przeprowadzone coroczne przerwy technologiczne. Przerwę w funkcjonowaniu Krytej Pływalni „Delfin” zaplanowano od 1 do 31 lipca 2026 r., natomiast Kryta Pływalnia „Wodny Park” będzie nieczynna od 1 do 31 sierpnia 2026 r.  W tym czasie w obiektach prowadzone będą niezbędne prace, których wykonanie nie jest możliwe podczas bieżącego funkcjonowania.  Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość.

Zagrali dla WOSP

W Inowrocławiu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała również na sportowo. W Hali Widowiskowo – Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano  w niedzielę Turniej Siatkarski.

W turnieju siatkarskim rywalizowało 6 drużyn: Młodzieżowa Rada Miejska Inowrocławia, Areszt Śledczy, Straż Pożarna, MZ TKKF, PWiK oraz OSiR. Zawody rozegrano równocześnie w obu salach Hali Widowiskowo – Sportowej z podziałem na grupy trzy zespołowe. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna TKKF-u, która  z kompletem zwycięstw wygrała cały turniej a w meczu o pierwsze miejsce pokonała drużynę MRMI. W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się  w walce zespoły PWiK i Straży Pożarnej. Wodociągi wygrały spotkanie 2:0 i tym samy zajęły trzecie miejsce. Czwarte miejsce zajęli zawodnicy Straży Pożarnej, a piąte miejsce drużyny Aresztu Śledczego i OSiR – u. Puchary uczestnikom zawodów wręczył Pan Ryszard Brejza – Prezydent Inowrocławia.
Podczas zawodów przeprowadzono także licytacje gadżetów sportowych. Piłka  do koszykówki z podpisami zawodniczek polskiej reprezentacji koszykówki wylicytowana została za 100 złotych, 50 złotych zapłacono za  koszulkę i kubek KSK Noteć, a 85 złotych  za trzy misie ofiarowane przez Straż Pożarną. 1200 złotych do puszek wolontariuszy wrzucili też uczestnicy Turnieju. Łącznie konto WOŚP podczas zmagań siatkarskich w Inowrocławiu wzbogaciło się o 1435 zł.
Tradycją stał się już rozgrywany podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Mecz Hokeja na Lodzie na Lodowisku „Lodolandia” przy ul. Toruńskiej 46-48 pomiędzy drużynami Czerwonych i Czarnych z Inowrocławskiego Towarzystwa Hokejowego. Mecz zakończył się wynikiem 12:2, a zwycięzcą spotkania okazali się Czarni, którzy otrzymali puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia. Zespół Czerwonych również otrzymał puchar  i dyplom za udział  w imprezie. Podczas meczu licytowane były  indyki. W czasie tej imprezy udało się zebrać 600zł, które to środki także zasiliły WOŚP.

Adres

Ośrodek Sportu i Rekreacji

Aleja Niepodległości 4, 
88-100 Inowrocław                      

Telefon: +48 52 355 53 50                  
Faks: +48 52 355 53 66                       
ePUAP: OSiRInowroclaw
adres doręczeń elektronicznych: AE:PL-87700-69306-FUSSI-21
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00