Wydarzenia

Zakończyły się zawody w Parku Linowym przy ul. Bocznej. Impreza została zorganizowana w ramach akcji Aktywne Wakacje z OSiR. W wydarzeniu wzięło udział 21 uczestników, którzy startowali w kategorii do 10 lat oraz open. Dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy zwycięzcom.

ZAWODY W PARKU LINOWYM!

    Lubisz adrenalinę? Nie boisz się wysokości? 17 sierpnia 2022 r. o godz. 12.00 sprawdź swoje możliwości biorąc udział w zawodach w Parku Linowym. Impreza będzie miała charakter zręcznościowy i zostanie przeprowadzona w dwóch kategoriach wiekowych, do lat 10 oraz open. Trzech najlepszych uczestników w poszczególnych kategoriach zostanie nagrodzonych pamiątkowymi dyplomami, pucharami i upominkami. Zapisy przyjmujemy przed rozpoczęciem zawodów na terenie Parku Linowego przy ul. Bocznej w Parku Solankowym. Zapraszamy do udziału wszystkich odważnych!
    Szczegółowe informacje znajdują się na portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing

13 sierpnia 2022 r. na boisku bocznym Stadionu Miejskiego II przy ul. Orłowskiej 48 w Inowrocławiu odbył się Turniej Piłki Nożnej U12. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Rywalizacja zakończyła się następująco:
I miejsce Unia Janikowo
II miejsce Goplania Inoworcław
III miejsce Nasz Dom Racice

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział i dostarczenie sportowych emocji!

Kujawsko – Pomorskie 3x3 Basket Cup Inowrocław Open pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy rozegrane! Miasto Inowrocław było ostatnim przystankiem tegorocznego cyklu Kujawsko-Pomorskie 3X3 Basket Tour 2022.
    Zawodnicy z całej Polski rywalizowali na placu przed Halą Widowiskowo – Sportową. W piętek 12 sierpnia 2022 r. decydujące spotkania w kategorii OPEN M zostały rozegrane wieczorem, przy sztucznym oświetleniu w formule basket nocą. Najlepsze ekipy otrzymały puchary i atrakcyjne nagrody finansowe. Zwycięzcą okazał się zespół Hutnik Warsaw, tuż za nim byli Miłośnicy Walca, a na trzeciej pozycji znalazła się ekipa pn. Spójnia Pingpongowo.

    13 sierpnia 2022 r. podziwialiśmy koszykarskie umiejętności młodzieży w trzech kategoriach: U13M, U15 oraz U17M. Na najlepszych czekały puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Gratulacje dla:
U13M
1. Szybkie Żółwie
2. Smoczy Wjazd
3. BBAT
MVP Dorian Kubiak
U15
1. Team Wesołego Zakola
2. JKK
3. Kartofle
MVP Rafał Budysz
U17M
1. Asta Team
2. Klub Wesołego Botanika
3. SWMA
MVP Mikołaj Kachelski