Wydarzenia

Zdjęcie ilustracyjne uczestników Turnieju

W Hali Widowiskowo – Sportowej rozegrany został Jednodniowy turniej piłki nożnej drużyn amatorskich, w ramach akcji ,,Aktywne Ferie z OSiR”. Do zmagań przystąpiło 9 drużyn, które podzielono na dwie grupy. W fazie grupowej drużyny grały systemem „każdy z każdym“. Do kolejnej fazy turnieju awansowały po dwie najlepsze ekipy. Ostatecznie po prawie pięciu godzinach zmagań zwyciężyła drużyna Masters Team, która w finale po rzutach karnych pokonała Wojak Team. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Międzygalaktyczni Wojownicy Jedi. Na najlepsze trzy zespoły czekały puchary i nagrody rzeczowe, a na wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy.

Informujemy, że od najbliższego czwartku zostanie otwarte lodowisko "Lodolandia", usytuowane na terenie boiska Szkoły Podstawowej nr 1. Obiekt będzie czynny od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do godz. 22:00 oraz w soboty, niedziele i święta, od godz. 10:00 do godz. 22:00. Codziennie od godz. 15:00 do godz. 16:00 oraz od godz. 19:00 do godz. 19:30 odbywać się będzie przerwa, podczas której przeprowadzana będzie konserwacja tafli lodu.

Na miejscu działa wypożyczalnia łyżew, dostępne są również popychacze - pingwiny, które ułatwiają naukę jazdy najmłodszym. Cennik "Lodolandii" znajduje się na stronie tutaj.

W związku z otwarciem lodowiska prowadzimy zapisy na naukę jazdy na łyżwach dla dzieci w ramach "Aktywnych Ferii z OSiR". Zajęcia rozpoczną się 20 stycznia 2022 r. i będą odbywać się od poniedziałku do piątku, do 28 stycznia 2022 r. włącznie, od godz. 17:00 do godz. 18:00. Zapisy prowadzi Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl. Ponadto w okresie zimowych wakacji, od poniedziałku do piątku, młodzi inowrocławianie mogą bezpłatnie korzystać obiektu od godz. 13:00 do godz.  15:00.

plakat lodowisko Lodolandia zaprasza

Zbliża się najsłodsza sportowa impreza w roku - II edycja „Biegu po pączka“! W tłusty czwartek, tj. 24 lutego 2022 r., o godz. 19:00 fani spalania kalorii wystartują ze Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków, następnie przebiegną trasę, której długość w metrach nawiązuje do kaloryczności przeciętnego pączka. Po pokonaniu 3 520 m na Stadionie Miejskim na wszystkich będzie czekać słodki pączek i pamiątkowy gadżet. Bieg ma charakter rekreacyjny.
Miłośników sportu, którzy uwielbiają łakocie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu. Biuro Zawodów właśnie rozpoczęło zapisy. Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową znajdują się na stronie http://osir.inowroclaw.pl/OSIR/index.php/kalendarz/360-ii-bieg-po-paczka. Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl oraz na  portalu facebook.com.

Zdjęcie ilustracyjne Plakat Ferii

Już w przyszłym tygodniu rozpoczną się ferie zimowe. Sprawdź, co z tej okazji przygotował OSiR i spędź ten czas aktywnie!
Podczas przerwy od szkoły możesz nauczyć się nowych umiejętności. Prowadzimy lekcje pływania oraz zajęcia karate dla dzieci. Mamy wiele propozycji, nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych. Podczas zimowych wakacji możesz korzystać z Hali Widowiskowo-Sportowej, a tam doskonalić swoje sportowe umiejętności, zagrać w kosza lub siatkówkę. Lubisz tenisa stołowego? Udostępniamy sprzęt niezbędny do uprawiania tej dyscypliny. Mamy także w planach dwa turnieje piłki nożnej! Ponadto w okresie zimowych wakacji młodzi inowrocławianie mogą bezpłatnie korzystać z K. P. "Wodny Park" oraz K. P. "Delfin" w godz. 13:00 - 15:00.
Podobnie jak w ubiegłym roku, przez okres ferii na naszym fanpage'u na Facebooku będziemy publikować specjalne zabawy internetowe. Weź udział w konkursach i wygraj gadżety.Szczegółowy harmonogram Aktywnych Ferii znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl. Masz pytania? Pisz na marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl lub dzwoń pod numer 52 355 53 55. Zapraszamy!