W piątek 22 lutego br. w Hali Widowiskowo – Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Inowrocławiu odbyły się Amatorskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w piłce ręcznej. Wśród podstawówek najlepsza okazała się „Szesnastka”,

która w meczu o pierwsze miejsce pokonała „Jedenastkę” 11 do 9. Zwycięstwo „Szesnastki” nie było niespodzianką, ponieważ podopieczni Waldemara Kwiatkowskiego to aktualni mistrzowie Inowrocławia i powiatu. Trzecie miejsce przypadło młodym zawodnikom z Zespołu Szkół Integracyjnych. Wśród gimnazjów zwyciężyła „Dwójka”, która w najważniejszym meczu pokonała pierwszy zespół Gimnazjum nr 4  18 do 13.  Na trzecim miejscu wśród gimnazjów uplasowała się druga drużyna Gimnazjum nr 4. Zespoły otrzymały puchary i dyplomy. Przyznano również nagrody indywidualne dla najlepszych bramkarzy oraz zawodników Turnieju. Wśród podstawówek najlepszym bramkarzem okazał Piotr Chmielewski z SP 16 a najlepszym zawodnikiem był Kajetan Kubera reprezentant ZSI, natomiast wśród gimnazjów najlepszym bramkarzem był Filip Żukowski z Gimnazjum nr 4 pierwszej drużyny oraz najlepszym zawodnikiem Turnieju Cezary Kołodziejski z Gimnazjum  nr 2. Wymienieni uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.