Wydarzenia

Informujemy, że na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z 25 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 512) od 27 marca 2021 r. do 9 kwietnia 2021 r. wprowadzone zostaną ograniczenia w funkcjonowaniu naszych obiektów.
Organizacja współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzeń sportowych w obiektach sportowych zarządzanych przez OSiR Inowrocław będzie dopuszczalna wyłącznie w przypadku sportu zawodowego lub dla zawodników pobierających stypendium sportowe, lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub paraolimpijskiej, lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej. Wszystkie wydarzenia i zajęcia odbywać się będą bez udziału publiczności.
Z Krytej Pływalni "Delfin" w dalszym ciągu korzystać będą mogli jedynie członkowie kadr narodowych polskich związków sportowych ujęci w harmonogramie pływalni.

Informujemy, że na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 512) od 20 marca 2021 r. do 9 kwietnia 2021 r. wprowadzone zostaną znaczące ograniczenia w funkcjonowaniu naszych obiektów.

Organizacja współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzeń sportowych w obiektach sportowych zarządzanych przez OSiR Inowrocław będzie dopuszczalna wyłącznie w przypadku sportu zawodowego lub dla zawodników pobierających stypendium sportowe, lub członków kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej i paraolimpijskiej lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni związek sportowy. Wszystkie wydarzenia i zajęcia odbywać się będą bez udziału publiczności.

Z Krytej Pływalni "Delfin" korzystać będą mogli jedynie członkowie kadr narodowych polskich związków sportowych ujęci w harmonogramie pływalni.

Artykuł: https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-20-marca-w-calej-polsce-obowiazuja-rozszerzone-zasady-bezpieczenstwa

Tekst rozporządzenia: https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000051201.pdf

Plakat - wielkanocne bieganie

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. To czas pachnących babek, mazurków, kolorowych pisanek i innych tradycyjnych specjałów. W ferworze świątecznych przygotowań nie zapomnijcie o ruchu i aktywności fizycznej. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprasza wszystkich chcących zadbać o formę do udziału w „Wielkanocnym Bieganiu”. Chcemy Was oderwać od suto zastawionych stołów i pomóc spalić nadliczbowe kalorie.

Od 29 marca do 11 kwietnia 2021 r. macie czas, aby pokonać 5-cio kilometrowy dystans na dowolnej trasie oraz przesłać nam zrzut ekranu z dowolnej aplikacji biegowej i swoje zdjęcie. Uczestnicy wirtualnego „Wielkanocnego Biegania” otrzymają świąteczny medal. Zapraszamy wszystkich, którzy ukończą 16 lat do czasu rozpoczęcia biegu. Mamy nadzieję, że wiosenne słońce stworzy wymarzoną pogodę do biegania, a do celebracji Świąt Wielkanocnych włączycie aktywność fizyczną. Świętuj Wielkanoc biegająco!
Szczegółowe informacje znajdziesz na portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w biurze zawodów, które znajduje się w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.

  

Plakat Wielkanocne bieganie

Drodzy Biegacze,
z przykrością informujemy, że zaplanowany na 7 – 8 maja 2021 r. Piastowski Festiwal Biegowy nie odbędzie się. Miesiącami żyliśmy nadzieją, że w tym roku organizacja tego wydarzenia będzie możliwa i spotkamy się z Wami na starcie największej imprezy biegowej w naszym regionie.  Trwająca pandemia koronawirusa, a tym samym ciągła niepewność i brak informacji na temat dłuższej perspektywy obowiązywania obostrzeń i regulacji odnośnie sportu, w tym biegów masowych w klasycznym wydaniu podyktowały powyższą decyzję.
Jest nam bardzo przykro, gdyż wiemy, że wiązaliście z nim ogromne oczekiwania. Niestety nasze wspólne marzenia nie doczekają się spełnienia. Jednak dzięki wytrwałości, której uczy nas sport, przetrwamy te trudne chwile i w końcu spotkamy się i z najlepszymi emocjami przebiegniecie metę Piastowskiego Festiwalu Biegowego.