OSiR Wydarzenia

Ogłoszenie organizacyjne - KP Delfin 18 listopada

włącz .

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że z uwagi na przeprowadzenie konkurencji pływackich w ramach XXI Jesiennych Pływackich Mistrzostw Inowrocławia, w dniu 18 listopada br. Kryta Pływalnia „Delfin” przy ul. Wierzbińskiego 11 będzie wyłączona z użytkowania od godziny 10.00 do godziny 17.00.   

Ogłoszenie organizacyjne - praca 1 i 11 listopada

włącz .

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że w dniach 1 i 11 listopada br. ulegnie zmianie funkcjonowanie obiektów:

1 listopada br.:

  • Inowrocławska Terma przy ul. Świętokrzyskiej 107 czynna od godz. 12.00 do godz. 18.00,
  • zaplecze socjalno – noclegowe przy ul. Rakowicza 93 czynne całodobowo,
  • pozostałe obiekty w dniu 1 listopada br. będą nieczynne.

Więcej biegania dla tych co lubią!

włącz .

Od 28 października br. na bezpłatne zajęcia biegowe  na stadionie lekkoatletycznym im. Inowrocławskich Olimpijczyków zapraszamy również w soboty o godzinie 9.00. Treningi w ramach ogólnopolskiej akcji „BiegamBoLubię” pod okiem trenera będą się też odbywały również w poniedziałki o 20.00. Organizatorami spotkań w naszym mieście są: Fundacja Wychowanie przez Sport i Ośrodek Sportu  i Rekreacji. Zapraszamy.

Rekordowa frekwencja na zawodach pływackich!

włącz .

 Około 160 uczniów wzięło udział w zawodach dla dzieci i młodzieży, które odbyły się w obiekcie Krytej Pływalni „Delfin” przy ul. Wierzbińskiego 11, w piątek 27 października br. Reprezentowali oni inowrocławskie szkoły podstawowe nr: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, Szkołę Podstawową Integracyjną, Szkołę Podstawową Katolicką, Szkoły Podstawowe z Gąsek i Nowej Wsi Wielkiej, Niepubliczną Szkołę Podstawową „Jagiellonka”oraz klasy gimnazjalne dwujęzyczne przy I LO.