OSiR Wydarzenia

Ogłoszenie organizacyjne -15 sierpnia

włącz .

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że 15 sierpnia br. w dniu Święta Wojska Polskiego i Święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny obiekty OSiR funkcjonować będą w następujący sposób:


    • Kryta Pływalnia „Delfin” przy ul. Wierzbińskiego 11 od godz. 14.00 do godz. 22.00,
    • Inowrocławska Terma przy ul. Świętokrzyskiej 107 od godz. 10.00 do godz. 21.00,

Z przyjemnością informujemy, że:

włącz .

W dniach 8-11 sierpnia 2019 w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym. Podczas dwóch pierwszych dni zawodów, ponad 300 łuczników z całej Europy, Chin, Singapuru, Korei Płd i Turcji walczyło o tytuł Mistrza Polski i kwalifikacje do Mistrzostw Europy. Podczas trzeciego dnia zmagań, sześciu najlepszych zawodników w danej kategorii wiekowej i sprzętowej walczyło o tytuł Mistrza Europy.

Inowrocław JAM vol. 3 w Skate Parku już w sobot

włącz .

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich fanów sportów ekstremalnych do sprawdzenia  swoich umiejętności podczas zawodów, które odbędą się 10 sierpnia 2019 r. w Skate Parku u zbiegu ulic Świętokrzyskiej, Staszica i Zapadłe. Zawody rozgrywane będą w konkurencjach na hulajnogach i rowerach BMX. Oficjalne otwarcie o godz. 11.00. Najlepsze pokazy zostaną nagrodzone pucharami i nagrodami rzeczowymi.  Zapraszamy!   

CPOP