OSiR Wydarzenia

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji...

włącz .

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej koronawirusa SARS-CoV-2, mając na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z jego rozprzestrzenianiem,  w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego Miasta oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów z 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu dostosowuje  się do nałożonych zasad bezpieczeństwa. Informujemy, że od 1 kwietnia 2020 r. kasa zlokalizowana w siedzibie OSiR przy al. Niepodległości 4 będzie nieczynna.

Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

włącz .

Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi. Zależy nam na tym, aby Polacy nie narażali siebie i innych na zakażenie koronawirusem.

Ograniczenie przemieszczania się - wyjątki

PIASTOWSKI FESTIWAL BIEGOWY ODWOŁANY

włącz .

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej koronawirusa SARS-CoV-2, mając na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z jego rozprzestrzenianiem,  w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego Miasta oraz biegaczy, informujemy, że zaplanowany na 8-9 maja Piastowski Festiwal Biegowy zostaje odwołany.

CPOP