Seniorzy na start!

Utworzono: czwartek, 14, czerwiec 2018

We wtorek 19 czerwca br. w Inowrocławiu odbędzie się Senioriada – zawody rekreacyjno – sportowe dla osób starszych. Zawodniczki i zawodnicy będą mieli okazję udowodnić, że aktywne życie i rywalizacja sportowa możliwe są w każdym wieku. Impreza odbędzie się na terenie Basenu Odkrytego przy ul. Świętokrzyskiej 107. Slalom z piłką, biegi z przeszkodami, rzuty do kosza, skakanka, unihokej – seniorzy nie będą się nudzić. Zawody organizują Miasto Inowrocław, Miejska Rada Seniorów, MZ TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zaczynamy o 10.00. Zapraszamy inowrocławian do kibicowania!

Bezpieczne Wakacje 2018

Utworzono: wtorek, 12, czerwiec 2018

Jeśli tylko dopisze pogoda, to w sobotę 23 czerwca o godz. 14.00 rozpocznie się Festyn Rodzinny pn. Bezpieczne Wakacje 2018 – Charytatywnie dla Madzi. Na teren Basenu Odkrytego przy ul. Świętokrzyskiej 107 zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych.

Czytaj więcej...

IX Ogólnopolski Festiwal Sportów Plażowych

Utworzono: wtorek, 12, czerwiec 2018

W dniach 15 – 17 czerwca br. na Placu Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wierzbińskiego odbędzie się IX Ogólnopolski Festiwal Sportów Plażowych. Na kilku boiskach z piasku rywalizować będą sportowcy w plażowej piłce ręcznej, siatkówce  i piłce nożnej.

Czytaj więcej...

Taniej na basenach i minigolfie z okazji święta miasta!

Utworzono: czwartek, 07, czerwiec 2018

W sobotę 9 czerwca i niedzielę 10 czerwca br. z atrakcji „Wodnego Parku”, „Delfina”, Inowrocławskiej Termy, Basenu Odkrytego i minigolfa będzie można korzystać z 50 % zniżką. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego wypoczynku podczas Dni Inowrocławia 2018.

CPOP