OSiR Wydarzenia

Piąta edycja „Inowrocławskiego Czaru Dwóch Kółek” za nami!

włącz .

 Rywalizowało 120 uczniów ze szkół podstawowych w sześciu kategoriach wiekowych. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki. Pozostali zawodnicy dostali dyplomy za uczestnictwo. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła „Jedenastka” przed „Szesnastką” i ZSI. „Rowerowa Akademia i „Rowerowe Show” były dodatkową atrakcją. 

VIII Festiwalu Sportów Plażowych

włącz .

Blisko 250 zawodników i zawodniczek rywalizowało w weekend podczas VIII Festiwalu Sportów Plażowych jaki odbył się na Placu Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Uczestników nie zraziła nawet chłodna aura podczas pierwszego dnia zawodów.

WAKACJE NA SPORTOWO Z OSIR!

włącz .

Wakacje już za kilka dni!  Nie siedź w domu i weź udział w licznych imprezach sportowych, które Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przygotował na okres wypoczynku.

Strzelanie i KRUKI

włącz .

Kto podczas Dni Inowrocławia zapragnął cofnąć się w czasie o całe wieki wybrał się na piknik rycerski zorganizowany przez OSiR, Archery Club Munin i Bractwo Wojowników „Kruki”. W Parku Solankowego przy ul. Bocznej można było m.in.: nauczyć się strzelać z łuku, zobaczyć pokaz uzbrojenia wojownika, powalczyć na piankowe miecze czy zajadać się podpłomykami. Był to strzał w dziesiątkę, bo średniowiecze atrakcje przypadły do gustu wielu inowrocławianom i kuracjuszom.