OSiR Wydarzenia

Kiermasz Świąteczny już wkrótce...

włącz .

W najbliższą niedzielę od godz. 10.00 do godz. 15.00 na inowrocławskim rynku stanie około 50 świątecznych stoisk z rękodziełem, żywymi choinkami, piernikami, wędlinami czy grzanym winem i piwem. Dzieci będą miały możliwość skorzystania z kolorowej kolejki na torach oraz bajkowej karuzeli łańcuszkowej. To nie koniec atrakcji zaplanowanych na pierwszy dzień Kiermaszu Świątecznego, ponieważ od godz. 11.00 do godz. 14.00 na rynku pojawią się Św. Mikołaj, Elfy i Śnieżynki, którzy zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy, malowania twarzy i udziału w konkursach m.in.: kolęd dla rodzin czy na najpiękniej przybraną choinkę.

W tym roku wystawcy dodatkowo będą prezentować swoje wyroby od 17 do 20 grudnia 2018 r. w godzinach od 12.00 do 18.00. Zapraszamy!

Otwarcie Lodowiska ,,Lodolandia”

włącz .

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że zaplanowane na dzisiaj otwarcie Lodowiska ,,Lodolandia”, nie odbędzie się z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Otwarcie lodowiska ze wszystkimi atrakcjami zostaje przełożone na godzinę 17.00 w dniu 10 grudnia 2018 roku, co także będzie uzależnione od warunków pogodowych.

plakat Mikołajki v7

CPOP