OSiR Wydarzenia

Ogłoszenie organizacyjne -Boże Ciało

włącz .

Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że 20 czerwca br. (Boże Ciało) obiekty zarządzane przez OSiR w Inowrocławiu będą czynne:

  • KP „Delfin” - nieczynny,
  • KP „Wodny Park” - od godz. 14.00 do godz. 22.00,
  • Inowrocławska Terma – od godz. 14.00 do godz. 20.00,
  • Basen Odkryty – od godz. 10.00 do godz. 18.00.

,,Inowrocławski Czar Dwóch Kółek"

włącz .

18 czerwca br. na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu odbyła się siódma edycja zawodów rowerowych ,,Inowrocławski Czar Dwóch Kółek" pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Do rywalizacji zgłosiło się około 80 uczestników ze szkół podstawowych w Inowrocławiu. Zawody rozegrano w ośmiu kategoriach wiekowych - z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Upalna pogoda zawitała do Inowrocławia.

włącz .

Ośrodek Sportu i Rekreacji jest przygotowany na taką sytuację i jak w latach ubiegłych zamontował kurtyny wodne, które pomogą schłodzić się i uchronić od gorączki.
    Kurtyny stoją przy Hali Widowiskowo – Sportowej, al. Niepodległości 4, Krytej Pływalni „Wodny Park”, ul. Toruńska 46-48, Inowrocławskiej Termie, ul. Świętokrzyska 107, Placu Zabaw „Miś”, ul. Ludwika Błażka 9. Kurtyny będą dostępne w każdy upalny dzień.

Mecz Radni, Politycy i Urzędnicy kontra Reprezentacja Mieszkańców

włącz .

W ramach Dni Inowrocławia 2019 odbędzie się również mecz piłkarski Inowrocławscy Radni, Politycy i Urzędnicy kontra Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków, 8 czerwca br. o godzinie 14.00. Zapraszamy do zapisów i kibicowania drużynom.

CPOP