Wydarzenia

PLAKAT - MECZ PIŁKARSKI

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na mecz piłkarski, w którym już po raz ósmy zmierzą się drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników oraz Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. Spotkanie odbedzie się 26 lipca 2020 r. o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Przypomnijmy, w ubiegłym roku to Mieszkańcy naszego Miasta byli lepsi i pokonali ekipę Radnych, Polityków i Urzedników, wygrywając 5:2 i tyleż samo prowadzą w trwającej od 2013 r. rywalizacji. Podobnie jak podczas poprzednich edycji meczów, Reprezentację Mieszkańców Inowrocławia tworzyć będą osoby zgłaszające się indywidualnie i nie będące czynnymi zawodnikami klubów piłkarskich. O przyjęciu zawodnika do Reprezentacji Mieszkańców Inowrocławia decyduje kolejność zgłoszeń. Tegoroczne zapisy do drużyn przyjmowane będą do 20 lipca 2020 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, pokój 226, tel. 52 3555 355, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

PLAKAT -  TURNIEJ SINGLOWY W TENISIE ZIEMNYM

Masz ochotę na aktywny weekend? Lubisz grać w tenisa ziemnego? Zapisz się na turniej i powalcz o puchar! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprasza na Turniej Singlowy w Tenisie Ziemnym dla dzieci, młodzieży i dorosłych o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Sportowe zmagania rozegrane zostaną 18 i 19 lipca 2020 r. na Kortach Tenisowych przy ul. Przy Stawku 1. W sobotę tj. 18 lipca 2020 r. od godz. 9.00 nastąpi weryfikacja uczestników, a otwarcie turnieju o godz. 10.00. Zawodnicy rywalizować będą w kilku kategoriach wiekowych.

Zdjęcie poglądowe, przedstawia drużynę piłkarską.

Dziś po raz pierwszy piłkarze amatorzy wbiegli na boisko boczne Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków, by wziąć udział w Mini EURO, czyli pierwszym z cyklu turniejów piłki nożnej drużyn amatorskich. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zgłosiło się aż 12 drużyn. Zwycięzcami dzisiejszych rozgrywek zostali zawodnicy „Belgii” pokonując „Hiszpanię“ 1:0. Drużyna „Finlandii” uplasowała się na trzecim miejscu po wygranej z „Portugalią“ strzelając rywalowi jedną bramkę.

Zdjęcie przedstawia dziecko, które podjeło nieudaną próbkę trafień do dołka golfowego.

Przed nami kolejny tydzień wakacji! Chcesz się sprawdzić w sporcie indywidualnym? Cenisz precyzję i spokój? Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu proponuje rywalizację w minigolfa. Już w najbliższy czwartek, 9 lipca 2020 r. o godz. 10.00 na terenie rekreacyjnym przy Tężni Solankowej rozpoczną się Zawody Minigolfa. Zapewniamy sprzęt do gry i dobrą zabawę. Dla najlepszych nagrody rzeczowe, a dla wszystkich pamiątkowe dyplomy. Obowiązują zapisy. Przyjdź i spędź z nami aktywnie czas!
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..