I kolejka 4 października 2020 r.

10:00 Solno – Jedna Miłość

12:00 Draft Team – Praziomki

14:00 Czas Nieruchomości – KKS

Pauza Pogoń Mogilno

 

II kolejka 11 października 2020 r.

15:00 Pogoń Mogilno – Jedna Miłość

16:45 Solno – KKS

18:30 Draft Team – Czas Nieruchomości

Pauza Praziomki

 

III kolejka 18 października 2020 r.

13:00 Jedna Miłość – KKS

15:00 Solno – Draft Team

17:00  Pogoń Mogilno – Praziomki

Pauza Czas Nieruchomości

 

IV kolejka 25 października 2020 r.

10:00 Pogoń Mogilno – KKS

12:00 Praziomki – Czas Nieruchomości

14:00 Jedna Miłość – Draft Team

Pauza Solno

 

V kolejka 6 grudnia 2020 r.

10:00 Pogoń Mogilno – Czas Nieruchomości

12:00 KKS – Draft Team

14:00 Praziomki – Solno

Pauza Jedna Miłość

 

VI kolejka 13 grudnia 2020 r.

10:00 Pogoń Mogilno – Draft Team

12:00 Czas Nieruchomości – Solno

14:00 Praziomki – Jedna Miłość

Pauza KKS

 

VII kolejka

10:00 Pogoń Mogilno – Solno

12:00 Czas Nieruchomości – Jedna Miłość

14:00 KKS – Praziomki

Pauza Draft Team

 

VIII kolejka

10:00 Jedna Miłość – Solno

12:00 Praziomki - Draft Team

14:00 KKS – Czas Nieruchomości

Pauza Pogoń Mogilno

 

IX Kolejka

10:00 Jedna Miłość – Pogoń Mogilno

12:00 KKS – Solno

14:00 Czas Nieruchomości – Draft Team

Pauza Praziomki

 

X Kolejka

10:00 Praziomki – Pogoń Mogilno

12:00 KKS - Jedna Miłość

14:00 Draft Team – Solno

Pauza Czas Nieruchomości

 

XI kolejka

10:00 KKS – Pogoń Mogilno

12:00 Czas Nieruchomości – Praziomki

14:00 Draft Team – Jedna Miłość

Pauza Solno

 

Mecz Gwiazd

 

XII kolejka

Czas Nieruchomości – Pogoń Mogilno

Draft Team – KKS

Solno - Praziomki

Pauza Jedna Miłość

 

XIII kolejka

Draft Team – Pogoń Mogilno

Solno – Czas Nieruchomości

Jedna Miłość – Praziomki

Pauza KKS

 

XIV kolejka

Solno – Pogoń Mogilno

Jedna Miłość – Czas Nieruchomości

Praziomki – KKS

Pauza Draft Team

 

Początek fazy Play – Off

Drużyna z miejsca 1 – Drużyna z miejsca 4

Drużyna z miejsca 2 – Drużyna z miejsca 3

Drużyna z miejsca 5 – Drużyna z miejsca 6

Pauza Drużyna z miejsca 7

 

Rewanże Play – Off

Drużyna z miejsca 1 – Drużyna z miejsca 4

Drużyna z miejsca 2 – Drużyna z miejsca 3

Drużyna z miejsca 5 – Drużyna z miejsca 7

Pauza Drużyna z miejsca 6

 

 3 mecz Play – Off

Drużyna z miejsca 1 – Drużyna z miejsca 4*

Drużyna z miejsca 2 – Drużyna z miejsca 3 *

Drużyna z miejsca 6 – Drużyna z miejsca 7

Pauza Drużyna z miejsca 5

 

Faza Finałowa 28

Finał OSiR Basket Ligi

Mecz o 3 miejsce w OSiR Basket Lidze

 * mecz zostanie rozegrany w przypadku remisu po dwóch rozegranych spotkaniach.