KOMUNIKAT – PARAFIADA 2 MAJA 2018 R.

7.30 - 8.45 Osobista weryfikacja zawodników startujących w konkurencjach sportowych na terenie Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków.Osoby, które nie stawią się do weryfikacji, nie będą dopuszczone do konkurencji.
9.00 odprawa techniczna na stadionie (przy weryfikacji wydawany zostanie kupon na posiłek i konkurs).
9.15 uroczyste otwarcie XII Parafiady Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków.
9.30 przejście na miejsca rozgrywania konkurencji sportowych i artystycznych.
Na obiekty znajdujące się w pobliżu Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków zawodnicy przejdą w towarzystwie wyznaczonych pracowników OSiR.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT z dnia 19 kwietnia

Informujemy, że konkurs wiedzy odbędzie się bez użycia telefonów komórkowych i specjalnej aplikacji jak wcześniej podano w regulaminie.

Dnia 18 kwietnia br. w Hali Widowiskowo- Sportowej OSiR w Inowrocławiu, w obecności: ks. Radosława Kaźmierskiego- Diecezjalnego Duszpasterza Sportu, ks. Dariusza Żochowskiego, ks. Daniela Leszczyńskiego, Marcina Nowaka, Jakuba Sosnowskiego- przedstawicieli Parafii p.w. Chrystusa Miłosiernego, Katarzyny Sytkow- sędziego głównego- odbyło się losowanie zespołów do gier zespołowych w ramach Parafiady Archidiecezji Gnieźnieńskiej 2018.

Czytaj więcej...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XII PARAFIADA ARCHIDIECEZJI GNIEŹNIEŃSKIEJ

O PUCHAR PRYMASA POLSKI

I PREZYDENTA MIASTA INOWROCŁAWIA

 

2 maja 2018 r.

 

  • 7.30-8.45: Osobista weryfikacja zawodników startujących w konkurencjach sportowych na terenie Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków, ul. Wierzbińskiego 2.
  • 9.00: odprawa techniczna na stadionie
  • 9.15: uroczyste otwarcie XII Parafiady Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków, ul. Wierzbińskiego 2
  • 9.30: przejście i przejazd na miejsca rozgrywania konkurencji sportowych i artystycznych
  • 10.00-16.30: czas trwania rozgrywek
  • 14.00-16.00: posiłek
  • 17.00:  uroczyste zakończenie Parafiady i wręczenie  nagród zwycięzcom na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich  Olimpijczyków, ul. Wierzbińskiego ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------