W weekend przy pięknej słonecznej pogodzie blisko 30 tenisistów rywalizowało w Turnieju Singlowym w Tenisie Ziemnym dla dzieci, młodzieży i dorosłych o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

W pierwszym dniu rozgrywki zakończyli uczestnicy w kategoriach:
- do 12 lat, gdzie zwyciężyła Antonina Uławska tuż przed Aleksandrem Pobłockim,
- do 45 lat kobiet, gdzie Katarzyna Michalska pokonała Aleksandrę Boczar-Horbaczewską,
- powyżej 45 lat mężczyzn, gdzie Artur Wiśniewski wygrał z Jarosławem Przekwasem.

Drugiego dnia w kategorii do 15 lat pierwsze miejsce wywalczył Mateusz Zdziebliński, kolejne miejsca zajęły Marta Ślizanowska, Julia Uławska i Julia Ślizanowska.

Najwięcej emocji dostarczył finał kategorii do 45 lat mężczyzn, w którym zwyciężył Bartosz Hys po zaciętym meczu z Adamem Michalskim. Kolejne miejsca zajęli Michał Walkowiak i Tomasz Janowski.

Warto zauważyć, że zwycięzca w kategorii do 45 lat znajduje się obecnie na 152 miejscu rankingu Międzynarodowej Federacji Tenisa (ITF) amatorów w wieku powyżej 35 lat.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.