Dnia 4 czerwca br. w Hali Widowiskowo- Sportowej OSiR w Inowrocławiu, w obecności: ks. Radosława Kaźmierskiego- Diecezjalnego Duszpasterza Sportu, Katarzyny Sytkow- sędziego głównego- odbyło się losowanie zespołów do gier zespołowych w ramach Parafiady Archidiecezji Gnieźnieńskiej 2019.

PIŁKA NOŻNA
ROCZNIK 2002 I STARSI- KATEGORIA OTWARTA
Rozgrywki będą odbywać się w 2 grupach, trzyzespołowej i czterozespołowej, systemem „każdy z każdym” na boiskach przy ulicy Orłowskiej 48. Zespoły grają mecze 2x10 minut z 5 minutową przerwą między połówkami i między meczami. Do finału z każdej z grup wychodzą po 2 zespoły, które dalej grają również systemem „każdy z każdym”. W przypadku, gdy 2 drużyny w grupie będą miały taką samą liczbę pkt. o miejscu w tabeli decyduje bezpośrednie spotkanie. Jeśli ono zakończyło się remisem to decyduje stosunek bramek we wszystkich rozgrywanych meczach w grupie. W przypadku, gdy w grupie 3 drużyny będą miały taką samą liczbę pkt. tworzy się mini tabelę z tymi 3 zainteresowanymi zespołami.

ROCZNIK 2003- 2005
Rozgrywki będą odbywać się w 2 grupach czterozespołowych, systemem „każdy z każdym” na boiskach przy ulicy Rakowicza 93. Zespoły grają mecze 2x10 minut z 5 minutową przerwą między połówkami i między meczami. Do finału z każdej z grup wychodzą po 2 zespoły, które dalej grają również systemem „każdy z każdym”. W przypadku, gdy 2 drużyny w grupie będą miały taką samą liczbę pkt. o miejscu w tabeli decyduje bezpośrednie spotkanie. Jeśli ono zakończyło się remisem to decyduje stosunek bramek we wszystkich rozgrywanych meczach w grupie. W przypadku, gdy w grupie 3 drużyny będą miały taką samą liczbę pkt. tworzy się mini tabelę z tymi 3 zainteresowanymi zespołami.

ROCZNIK 2006 I MŁODSI
Rozgrywki będą odbywać się w 2 grupach, trzyzespołowej i czterozespołowej, systemem „każdy z każdym” na boisku bocznym przy ulicy Krzymińskiego 4b. Zespoły grają mecze 2x10 minut z 5 minutową przerwą między połówkami i między meczami. Do finału z każdej z grup wychodzą po 2 zespoły, które dalej grają również systemem „każdy z każdym”. W przypadku, gdy 2 drużyny w grupie będą miały taką samą liczbę pkt. o miejscu w tabeli decyduje bezpośrednie spotkanie. Jeśli ono zakończyło się remisem to decyduje stosunek bramek we wszystkich rozgrywanych meczach w grupie. W przypadku, gdy w grupie 3 drużyny będą miały taką samą liczbę pkt. tworzy się mini tabelę z tymi 3 zainteresowanymi zespołami.

STREETBALL
Zespoły grają mecze po 18 minut lub do zdobycia przez 1 z drużyn 25 pkt. Zwycięski zespół musi mieć 2 pkt. przewagi w meczu.

Zespoły rozgrywają mecz i rewanż, każdy z nich będzie trwać 2 x 10 minut lub do zdobycia przez 1 z drużyn 15 pkt. Zwycięski zespół musi mieć 2 pkt. przewagi w meczu.

2. INOWROCŁAW- CHRYSTUSA MIŁOSIERNEGO

PIŁKA SIATKOWA- KATEGORIA OTWARTA
Rozgrywki będą odbywać się w 3 grupach, A, B, C. W grupach A i B po 3 zespoły, w grupie C- 4 zespoły, systemem „każdy z każdym”. Gramy do 2 wygranych setów do 15 pkt., 3 set również do 15 punktów. Zespół zwycięski otrzymuje 3 pkt., przegrany 0 pkt. Po zakończonych rozgrywkach w grupach do półfinału wchodzą: po 1 zespole z grup A i B oraz 2 zespoły z grupy C. Tam rozgrywane będą mecze :
1 miejsce z gr. A - 2 miejsce z gr. C
1 miejsce z gr. B - 1 miejsce z gr. C
W finale zwycięzcy powyższych spotkań zagrają o miejsca I-II, a przegrani o miejsca III-IV.
O kolejności dalszych miejsc zespołów w rozgrywkach zadecydują: duże punkty, sety, małe punkty, bezpośredni pojedynek.