KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

1. Autokary, busy, samochody, które przyjeżdżają z uczestnikami na Parafiadę dnia 15 maja br. zatrzymują się na parkingu koło Krytej Pływalni „Delfin” przy ulicy Wierzbińskiego, naprzeciwko Stadionu Miejskiego.
2. Przypominamy, że w godz. 7.30-8.30 odbędzie się obowiązkowa weryfikacja zawodników startujących w poszczególnych konkurencjach sportowych na Stadionie Miejskim Inowrocławskich Olimpijczyków, ul. Wierzbińskiego 2. Do jej sprawnego przeprowadzenia należy mieć przygotowane zaświadczenia, oświadczenia, dokumenty tożsamości zawodników ze zdjęciem. Prosimy, aby to było przygotowane w tzw. „koszulkach”. Sami zawodnicy muszą być obecni na weryfikacji!!!
3. O godz. 8.45 na stadionie, przy trybunie głównej z prawej strony odbędzie się odprawa sędziego z przedstawicielami parafii .
4. Ulega zmianie godzina rozpoczęcia konkurencji biegowych i tenisa stołowego, inne pozostają bez zmian:
9.30- Nordic Walking, biegi przełajowe
9.45- piłka siatkowa, piłka nożna
10.00- tenis stołowy
10.30- biegi na stadionie
11.00- streetball, pływanie
12.30- ścianka wspinaczkowa
13.00- wielobój parafialny
5. Konkurs wiedzy rozpocznie się o godz. 10.00 w Hali Widowiskowo- Sportowej, pokój nr 227.
6. Posiłki dla wszystkich uczestników Parafiady będą wydawane na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 w godzinach 13.00-15.00.
7. Ulega zmianie godzina zakończenia Parafiady, jest to 15.00- Teatr Letni, który znajduje się tuż przy Stadionie Miejskim. Tam wystąpią także zespoły z konkursu piosenki. Na zakończenie uczestnicy imprezy będą mieli możliwość zdobycia nagród rzeczowych. Przy wejściu do teatru otrzymają kartki, na których należy udzielić odpowiedzi na krótkie pytanie, wrzucić je do urny i czekać na nagrody.

KOMUNIKAT

Dnia 4 czerwca br. w Hali Widowiskowo- Sportowej OSiR w Inowrocławiu, w obecności: ks. Radosława Kaźmierskiego- Diecezjalnego Duszpasterza Sportu, Katarzyny Sytkow- sędziego głównego- odbyło się losowanie zespołów do gier zespołowych w ramach Parafiady Archidiecezji Gnieźnieńskiej 2019.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT 3

Przypominamy, że 4 CZERWCA 2019r. (we wtorek) o godz. 19.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej, w sali 226 zostanie przeprowadzone losowanie poszczególnych grup w konkurencjach drużynowych. Serdecznie zapraszamy

WYKAZ PARAFII ZGŁOSZONYCH DO ROZGRYWEK GIER ZESPOŁOWYCH W RAMACH PARAFIADY 2019

PIŁKA SIATKOWA
1. CHODZIEŻ- ŚW. FLORIANA
2. INOWROCŁAW- CHRYSTUSA MIŁOSIERNEGO
3. INOWROCŁAW- ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
4. MUROWANA GOŚLINA- NAJWYŻSZEGO ARCYKAPŁANA JEZUSA CHRYSTUSA
5. RECHTA- ŚW. BARABARY I NMP MATKI KOŚCIOŁA
6. STRZELNO- ŚW. TRÓJCY
7. TRZEMESZNO- WNIEBOWZIĘCIA NMP
8. WĄGROWIEC- BŁ. MICHAŁA KOZALA
9. ZŁOTNIKI KUJAWSKIE- ŚW. ANDRZEJA BOBOL I ŚW. ANTONIEGO Z  PADWY
10. ŻNIN- ŚW. FLORIANA

Czytaj więcej...