Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje

że w związku z organizacją Biegu Niepodległości nastąpią czasowe utrudnienia w parkowaniu pojazdów przed Halą Widowiskowo – Sportową  przy al. Niepodległości 4. Z uwagi na usytuowanie mety biegu na placu przed halą, część miejsc postojowych zostanie wyłączona z użytkowania od piątku 10 listopada br. do soboty 11 listopada br. do godziny 15.00. Wszystkich mieszkańców i klientów Ośrodka Sportu i Rekreacji przepraszamy za czasowe niedogodności  i liczymy na wyrozumiałość.

Ogłoszenie organizacyjne - utrudnienia 11 listopada

Ośrodek  Sportu  i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że w dniu 11 listopada 2017 roku  w godzinach od 13.30 do 15.00, podczas Biegu Niepodległości na dystansie 5 kilometrów nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na trasie biegu tj.: Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków - ul. Wierzbińskiego - al. Niepodległości - ul. Błażka - ul. Kiełbasiewicza - ul. Szarych Szeregów – ul. Kusocińskiego – skrzyżowanie z ul. Wojska Polskiego - ul. Piłsudskiego – ul. Wierzbińskiego –  plac przed Halą Widowiskowo – Sportową. W związku z powyższym wszystkich mieszkańców przepraszamy za czasowe niedogodności i liczymy na wyrozumiałość. Serdecznie zapraszamy również do kibicowania zawodnikom uczestniczącym    w tej imprezie.

11 listopada – Bieg Niepodległości!

W 99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy na bieg ulicami Inowrocławia na dystansie 5 kilometrów. Start Biegu Niepodległości 11 listopada br. o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Trasa przebiegać będzie m.in. ulicami o nazwach mocno związanych z listopadowym świętem: al. Niepodległości, ul. Wojska Polskiego czy ul. Piłsudskiego.

CPOP