Wkrótce w OSiR

24.02.2020 19:00 -
Biegam bo lubię nocą
01.03.2020 09:00 -
Liga TKKF – piłka halowa,
02.03.2020 19:00 - 22:00
Ogólnopolska akcja BiegamBoLubię
07.03.2020 09:00 -
Turniej koszykówki młodzieżowej – KSK Noteć Inowrocław

Oferta pracy - hydraulik

Super User włącz .

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko hydraulika/robotnika gospodarczego:

1.Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe o specjalności umożliwiającej wykonywanie zadań na ww. stanowisku,

  • doświadczenie zawodowe: mile widziane,

  • predyspozycje osobowościowe: odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizowania czasu pracy na stanowisku w sposób zapewniający terminową realizację zadań.

2. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wykonywanie prac remontowych, konserwacyjnych oraz hydraulicznych w obiektach OSiR,

  • wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń i sieci: wodociągowej, kanalizacyjnej i sieci co.,

  • wymiana uszkodzonych oraz montaż nowych części, podzespołów lub całych urządzeń w instalacji wodnej, kanalizacyjnej i sieci co.

3. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  • umowa o pracę

4. Dokumenty aplikacyjne (podanie o pracę oraz curriculum vitae) należy składać w sekretariacie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, pokój 214 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00.

5. Kontakt:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu

al. Niepodległości 4, 88-100 Inowrocław

tel. (52) 35 55 350, (52) 35 55 356

CPOP