Sukces Archery Club Munin

W dniach 16 -17 września br., w Łazach koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D IFAA/PFAA PBHC2017. W ramach zawodów strzelano 3 rundy 3D IFAA, 3D Unmarked Distances (3 strzały), 3D Standard Round (2 strzały) oraz 3D Hunting Round (1 strzała), co rozłożone na dwa dni oznacza, że każdy uczestnik mistrzostw oddał pomiędzy 112 a 168 punktowanych strzał.

Piłkarska reprezentacja Polski znów zagra w Inowrocławiu.

Tym razem zobaczymy  w akcji dziewczyny! W dniu 10 października br. na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 rozegrane zostaną mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy Kobiet U-17. Mecz Szwajcaria – Wyspy Owcze rozpocznie się o godz. 11.30, natomiast o godz. 15.30 wystąpią reprezentacje Ukrainy i Polski. Już teraz zapraszamy na stadion. Wkrótce więcej szczegółów!

Park Linowy zaprasza przed jesienno – zimową przerwą!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że w przypadku sprzyjających warunków  atmosferycznych, Park Linowy będzie czynny jeszcze w czasie dwóch najbliższych, wrześniowych weekendów. W dniach 16 i 17 oraz 23 i 24 września br. z atrakcji obiektu przy ul. Bocznej będzie można skorzystać w godzinach 10.00 – 18.00. Zapraszamy!

Pożegnajmy lato RODZINNIE

Lato się kończy, trzeba więc je pożegnać. A najlepiej zrobić to przy wspólnej zabawie. Prezydent Miasta Inowrocławia, Biblioteka Miejska, Franciszkanie z parafii pw. Św. Krzyża, Kujawskie Centrum Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich na Festyn Rodzinny „Od podziemi do gwiazd”.

Aqua Aerobik

Zadbaj o swoją sylwetkę pod okiem instruktora! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprasza na zajęcia Aqua Aerobiku. Jest to sport dla każdego, bez względu na wiek i kondycję. Ćwiczenia w wodzie wykonuje się prawie bez wysiłku, a mimo to poprawiają formę, rzeźbią sylwetkę i doskonale odprężają. Start już 12 września br.

CPOP