„Miś” zbudzi się z zimowego snu już w sobotę - przywitaj wiosnę na placu zabaw!!!

Plac Zabaw „Miś”, po zimowej przerwie, wznawia swoją działalność! Zapraszamy już w sobotę, 18 marca 2017 r., od godziny 9:00. Pierwsze 100 dzieci otrzyma słodki poczestunek,  a opiekujący się maluchami rodzice będą mogli napić się kawy. Od soboty „Miś“ będzie otwarty w każdy dzień tygodnia, w godzinach od 9.00 do 18.00.

„Solankowy Koszmar” powraca – ruszyły zapisy!

Ośrodek Sportu i Rekreacji i Barbell Sqad Inowrocław organizują już trzecią edycję biegu z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów pod nazwą ,,Solankowy Koszmar”, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza. Wyciskanie siódmych potów odbędzie się w dniu 26 sierpnia 2017 r. na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu.

Jeszcze tylko dziś „Dyszka na Dyszkę”... za „dyszkę”!

Trwają zapisy na bieg na dystansie 10 kilometrów pod nazwą „Dyszka  na Dyszkę”. Dziś ostatni dzień najniższej opłaty startowej w wysokości 10,00 zł. Pospieszcie się, bo od 11 marca do 10 kwietnia br. trzeba będzie zapłacić dwie „dyszki”, a później już 30 zł. Zapisy na www.biegpiastowski.pl lub przez link http://zapisy.sts-timing.pl/111/ . Bieg na 10 kilometrów towarzyszący X Biegowi Piastowskiemu odbędzie się 13 maja 2017 r.

Prawie 250 Pań zdecydowało się spędzić Dzień Kobiet w obiektach basenowych OSiR!

Wyjątkowa propozycja Ośrodka Sportu i Rekreacji przypadła do gustu inowrocławiankom. Panie korzystały z atrakcji Inowrocławskiej Termy i Wodnego Parku za darmo. Do tego wchodząc na obiekty basenowe tego dnia mogły poczuć się wyjątkowo. Czekał na nie profesjonalny masaż, make – up, manicure i możliwość ułożenia fryzury.

Dzień Kobiet aktywnie i zdrowo w Inowrocławskiej Termie i „Wodnym Parku”!

Zapraszamy 8 marca br. wszystkie panie, z okazji ich święta, do bezpłatnego korzystania z krytych obiektów basenowych. Inowrocławianki, które zechcą umilić sobie ten wyjątkowy dzień rekreacją w wodzie mogą wybrać się za darmo do Inowrocławskiej Termy przy ul. Świętokrzyskiej 107 w godzinach 14.00 – 18.00 i do Krytej Pływalni „Wodny Park” przy ul. Toruńskiej 46 – 48 w godzinach 16.00 – 22.00.

CPOP