Do XI Biegu Piastowskiego pozostało:
1
1
7
7
Dni
1
1
1
1
Godzin
5
5
7
7
Minut
5
5
2
2
Sekund

Kwietniowych promocji ciąg dalszy!

50 % już teraz! Rowery wypożyczysz w Inowrocławiu do końca miesiąca za pół ceny. Jednoślady są do dyspozycji mieszkańców, kuracjuszy i gości w Inowrocławskiej Termie przy  ul. Świętokrzyskiej 107 oraz w Krytej Pływalni Wodny Park przy ul. Toruńskiej 46 – 48. Do roweru można wypożyczyć również fotelik dziecięcy, kask dla dorosłego i kask dla dziecka.  

Masaż na łóżku hydrojet Wellsystem w promocji do 30 kwietnia!

Najnowsza atrakcja Krytej Pływalni „Wodny Park“ do końca miesiąca za pół ceny. Łóżko hydrojet Wellsystem zapewnia poprawę samopoczucia i relaks.

W Inowrocławiu ruszył nowy sezon ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię!

W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych grup, trenerzy wraz z uczestnikami, dobierali tak godziny i dni treningów, aby były one optymalne dla jak największej grupy osób. Dlatego w Inowrocławiu zajęcia odbywają się teraz nie w soboty, a w poniedziałki od 19.00 do 20.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy al. Niepodległości 4.

Uwaga nowość - bieg bez pakietu startowego!

Już 12 maja br. Piastowski Festiwal Biegowy. Chcesz pobiec wydając jak najmniej na wpisowe lub nie zależy Ci na okolicznościowych gadżetach? Jest rozwiązanie – bieg bez pakietu startowego.

Piastowski Festiwal Biegowy w europejskim projekcie „Running for All“!

Piastowski Festiwal Biegowy czyli XI półmaraton Kruszwica – Inowrocław oraz biegi na 5 i 10 kilometrów zostały włączone do projektu zrzeszającego najlepsze europejskie imprezy biegowe o wypracowanych standardach jakości i bezpieczeństwa. Udział w „Running for All” oznacza wiarygodność, a także gwarantuje jakość biegaczom, władzom lokalnym, Polskiemu Związkowi Lekkiej Atletyki, usługodawcom, sponsorom i partnerom.

CPOP