W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji...

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej koronawirusa SARS-CoV-2, mając na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z jego rozprzestrzenianiem,  w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego Miasta oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów z 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu dostosowuje  się do nałożonych zasad bezpieczeństwa. Informujemy, że od 1 kwietnia 2020 r. kasa zlokalizowana w siedzibie OSiR przy al. Niepodległości 4 będzie nieczynna.

Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi. Zależy nam na tym, aby Polacy nie narażali siebie i innych na zakażenie koronawirusem.

Ograniczenie przemieszczania się - wyjątki

PIASTOWSKI FESTIWAL BIEGOWY ODWOŁANY

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej koronawirusa SARS-CoV-2, mając na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z jego rozprzestrzenianiem,  w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego Miasta oraz biegaczy, informujemy, że zaplanowany na 8-9 maja Piastowski Festiwal Biegowy zostaje odwołany.

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej SARS-CoV-2...

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej SARS-CoV-2, mając na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa i minimalizowanie ryzyka zakażenia ograniczamy pracę Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu w zakresie obsługi interesantów:

Targowisko Giełda-Bazar nieczynne do odwołania

fot. Targowisko Giełda-Bazar nieczynne
W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej SARS-CoV-2 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Miasta Inowrocławia i naszego powiatu, informujemy o zawieszeniu  handlu na Targowisku Giełda-Bazar do odwołania. W tym miejscu, w każdą niedzielę gromadzi się do kilku tysięcy osób, dlatego wstrzymanie handlu i zapobieganie stwarzania możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa jest konieczne dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego informujemy o zamknięciu do odwołania obiektów sportowych i rekreacyjnych zarządzanych przez OSiR Inowrocław.

Sztafeta „100 na 100“ z okazji 100-lecia powrotu Kujaw i Pomorza do Wolnej Polski przełożona!

Z uwagi na minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2, informuję o przełożeniu terminu sztafety „100 na 100” z okazji 100-lecia powrotu Kujaw i Pomorza do Wolnej Polski. Wydarzenie miało odbyć się w najbliższą sobotę tj. 14 marca 2020 r. o godz. 11.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków oraz na stadionach miejskich równolegle w Brodnicy, Golubiu-Dobrzyniu i Tucholi. Nowy termin imprezy zostanie podany w osobnym komunikacie.

CPOP