Kiermasz Świąteczny już wkrótce...

W najbliższą niedzielę od godz. 10.00 do godz. 15.00 na inowrocławskim rynku stanie około 50 świątecznych stoisk z rękodziełem, żywymi choinkami, piernikami, wędlinami czy grzanym winem i piwem. Dzieci będą miały możliwość skorzystania z kolorowej kolejki na torach oraz bajkowej karuzeli łańcuszkowej. To nie koniec atrakcji zaplanowanych na pierwszy dzień Kiermaszu Świątecznego, ponieważ od godz. 11.00 do godz. 14.00 na rynku pojawią się Św. Mikołaj, Elfy i Śnieżynki, którzy zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy, malowania twarzy i udziału w konkursach m.in.: kolęd dla rodzin czy na najpiękniej przybraną choinkę.

W tym roku wystawcy dodatkowo będą prezentować swoje wyroby od 17 do 20 grudnia 2018 r. w godzinach od 12.00 do 18.00. Zapraszamy!

Wesołych Świąt

życzenia BN

Otwarcie Lodowiska ,,Lodolandia”

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że zaplanowane na dzisiaj otwarcie Lodowiska ,,Lodolandia”, nie odbędzie się z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Otwarcie lodowiska ze wszystkimi atrakcjami zostaje przełożone na godzinę 17.00 w dniu 10 grudnia 2018 roku, co także będzie uzależnione od warunków pogodowych.

plakat Mikołajki v7

Kiermasz Świąteczny 2018

Plakat kiermasz świąteczn2y

Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego

W najbliższy weekend wszystkich młodych amatorów tenisa ziemnego zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci do lat 16 o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia, który odbędzie się na Krytych Kortach Tenisowych przy ul. Rakowicza 93. Początek zmagań 8 grudnia br. o godz. 9.00. Rozgrywki będą prowadzone w czterech kategoriach wiekowych: do 10 lat, do 12 lat, do 14 lat i do 16 lat. Zwycięzcy, którzy zajmą miejsca I-IV otrzymają pamiątkowe puchary, medale i drobne nagrody rzeczowe.
Na wszystkich uczestników czekają dyplomy oraz słodki poczęstunek. Zapisy przyjmowane są do dnia 7 grudnia 2018 roku do godz. 14.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4 w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, tel. 52 355 – 53 – 55, e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

CPOP