Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek w Tenisie Ziemnym w Inowrocławiu!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, przy współpracy z Kujawsko – Pomorskim Związkiem Tenisowym w Bydgoszczy, organizuje krajowy championat z udziałem najlepszych  w Polsce tenisistek w tej kategorii wiekowej. Imprezie patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Ogłoszenie organizacyjne - basen odkryty

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że z uwagi na utrzymującą się w Polsce wysoką temperaturę Basen Odkryty przy ul. Świętokrzyskiej 107 czynny będzie również po wakacjach.  Od 1 września br. z obiektu będzie można korzystać od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 18.00. Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas mogą dodatkowo wybrać się na boiska do streetballa i piłki siatkowej. Basen będzie czynny do czasu wyraźnego ochłodzenia pogody.

Solankowy Koszmar już za nami!!!

Silni i sprawni ludzie oraz ci, którzy nie bali się potu i łez wystartowali w "Solankowym Koszmarze" - biegu z przeszkodami na dystansie 5 i 7 kilometrów. Impreza odbyła się w 29 sierpnia 2015 r. na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu i  patronował jej Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Zawody Wspinaczkowe na zakończenie „Aktywnych Wakacji z OSiR 2015”

W Hali Widowiskowo – Sportowej odbyły się Zawody Wspinaczkowe organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw activeXtreme.

CPOP