Mecz

Mecz KSK Noteć Inowrocław w najbliższą środę ‼️‼️🏀🏀🏀
📆 20 lutego (środa)
⏰ 18.00
📌 Hala Widowiskowo-Sportowa

Walentynki z OSiR!

Walentynki z OSiR za nami! Z atrakcji przygotowanych na lodowisku „Lodolandia” i Krytej Pływalni „Wodny Park“ skorzystały 154 osoby!!! Dziękujemy wszystkim zakochanym, którzy spędzili ten dzień w aktywny sposób. 30 par ślizgało się na tafli lodowiska, natomiast 47 relaksowało się w niecce basenów. W selfi lustrze zakochani upamiętnili swoje wizerunki, delektowali się smakołykami zanurzonymi w fontannie z czekolady oraz korzystali z łóżka masującego Hydrojet, na które otrzymali darmowe wejściówki.

Walentynki zdjęcie

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej
– Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu. Temperatura minimalna od -1°C do 2°C, temperatura minimalna gruntu około -2°C.
Ostrzeżenie wydano na okres ważności od godz. 00:00 dnia 08.02.2019 r. do godz. 08:00 dnia 08.02.2019 r. i dotyczy obszaru powiatu inowrocławskiego.

Walentynki 2019 z OSiR!

W czwartek 14 lutego br. od godz. 18.00 do godz. 22.00 wszystkie zakochane pary na Lodowisko „Lodolandia” i Krytą Pływalnię „Wodny Park“ wchodzą bezpłatnie!!! Na pływalni zakochani będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie w fotolustrze oraz poczęstować się smakołykami zanurzonymi w fontannie z czekolady. Do tego na lodowisku, jak i na krytej pływalni, pary otrzymają wejściówki na łóżko Hydrojet do wykorzystania do końca miesiąca zupełnie za darmo!!! 

Walentynki 2019

plakat Walentynki

CPOP