Ogólnopolski Wyścig Rowerowy

Na początku sierpnia odbędzie się Ogólnopolski Wyścig Rowerowy - Memoriał im. Wiesława Szczepańskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia i Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Fizjoterapeutów pod patronatem Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Będzie to druga edycja tej rowerowej imprezy organizowanej w Inowrocławiu. Nie zwlekaj!

Piknik Rodzinny z VOLVO

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego spędzenia czasu podczas Pikniku Rodzinnego z VOLVO, który odbędzie się 2 czerwca br. na placu przy ul. Molla i Błażka. Początek imprezy o godz. 16.00, natomiast koncert gwiazdy wieczoru – Urszuli, zaplanowany jest na godz. 19.00.

Wkrótce Inowrocławska Wystawa Gospodarcza


Przypominamy, że 25 i 26 maja w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się Inowrocławska Wystawa Gospodarcza, na której zaprezentują się przedstawiciele różnych branż inowrocławskiego biznesu. Będzie również koncert gwiazdy wieczoru i atrakcje dla dzieci.

Tenisowa Majówka

25 i 26 maja 2019 r. zapraszamy na "Tenisową Majówkę" – Turniej w Tenisie Ziemnym dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych, który odbędzie się na kortach tenisowych przy ul. Przy     Stawku 1. Zawody rozpoczną się w sobotę 25 maja br. o godz. 10.00. Miłośnicy tenisa rywalizować będą w 3 kategoriach młodzieżowych: do 10, 12, 14 lat oraz 2 kategoriach dla dorosłych: do 45 i powyżej 45 lat z podziałem na dziewczęta/kobiety i chłopców/mężczyzn.

Festiwal Sportów Plażowych

Zapraszamy na jubileuszową 10-tą edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sportów Plażowych, która odbędzie się 31 maja – 2 czerwca 2019 r. br. na Placu Imprez, Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wierzbińskiego. Na kilku boiskach z piasku rywalizować będą sportowcy w plażowej piłce ręcznej, siatkówce i piłce nożnej. Wstęp na wszystkie mecze turniejowe będzie bezpłatny. Rywalizacja piłkarzy i piłkarek ręcznych odbywać się będzie w ramach turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski! Organizujemy również młodzieżowy turniej w piłce ręcznej plażowej oraz camp dla najmłodszych. Uroczyste otwarcie festiwalu nastąpi w sobotę 1 czerwca 2019 r. o godzinie 12.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Inowrocławia i okolic do zapisywania się i kibicowania zawodnikom.

CPOP