Inowrocławski czar dwóch kółek

20 czerwca br. na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy  ul. Wierzbińskiego 2, w godzinach od 9.00 do 15.30, odbędzie się szósta edycja zawodów rowerowych „Inowrocławski czar dwóch kółek”.

Mecz Radni kontra Mieszkańcy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Dni Inowrocławia 2018 organizuje szósty mecz piłkarski, w którym przeciwnikiem drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników będzie Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków, w dniu 9 czerwca br. o godzinie 14.00.

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza najmłodszych mieszkańców do udziału w niesamowitym  festynie z okazji Dnia Dziecka.  Impreza rozpocznie się 1 czerwca 2018 r. o godz. 15.00 na Placu Zabaw „Miś” przy ul. Błażka 9.

Biegi Młodzieżowe

W dniu 11 maja 2018 r., w ramach Piastowskiego Festiwalu Biegowego odbyły się Biegi Młodzieżowe. W zawodach rywalizowało blisko 700 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całego regionu. Najlepsi zawodnicy odbierali nagrody z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Inowrocławia Wojciecha Piniewskiego i Naczelnika Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta Magdaleny Kaiser.

Ponad 2 tysiące zawodników weźmie udział w Piastowskim Festiwalu Biegowym!

To będzie rekordowa impreza biegowa w Inowrocławiu. Do startu w biegach młodzieżowych w piątek 11 maja br. na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków zgłosiło się  886 zawodników ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych miasta i regionu. Do sobotniego  XI Biegu Piastowskiego oraz biegów na 5 i 10 km zapisało się już łącznie 1126 osób.

CPOP