Do IX Biegu Piastowskiego pozostało:
3
3
Dni
0
0
7
7
Godzin
1
1
1
1
Minut
0
0
2
2
Sekund

Ogłoszenie organizacyjne - dni majowe

W tzw. „długi majowy weekend”, dniach 30 kwietnia – 3 maja 2016 r. poszczególne obiekty  administrowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Inowrocławiu będą funkcjonowały bez zmian. Jedynie 3 maja br. nieczynne będą Kryte Pływalnie „Wodny Park” i „Delfin”.

Jeszcze ciekawiej na Placu Zabaw „Miś”!

Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że od 1 maja 2016 r. na Placu Zabaw „Miś” przy ul. Błażka 9, o dobrą zabawę dzieci, przez kilka godzin dziennie, troszczyć się będzie pracownik OSiR. Dodatkowe zabawy, animacje i nadzór nad obiektem, z pewnością jeszcze bardziej umilą czas maluchom i zwiększą ich bezpieczeństwo. Przypomnijmy Plac Zabaw „Miś, który przeszedł również renowację, zaprasza milusińskich w każdy dzień tygodnia.

Trwają zapisy na IX Bieg Piastowski - dziś ostatni dzień happy hours!

Nie przegap super promocji. Jeśli chcesz pobiec w tegorocznym półmaratonie Kruszwica – Inowrocław i wydać jak najmniej na wpisowe, to jeszcze 29 kwietnia br. zapłacisz tylko 30,00 zł zamiast 60,00 zł. Zapisz się na www.biegpiastowski.pl zakładka „zapisy”. Inowrocławian  i przebywających w naszym mieście gości zapraszamy do kibicowania biegaczom na trasie półmaratonu i na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków w sobotę 7 maja br.

"Tenisowa Majówka"

 – Turniej w Tenisie Ziemnym dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych odbędzie się 30 kwietnia i 1 maja 2016 r. na kortach tenisowych przy ul. Przy Stawku 1. Zawody rozpoczną się w sobotę 30 kwietnia br. o godz. 9.00.

Ogłoszenie organizacyjne - Korty Tenisowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że od soboty 23 kwietnia br. rozpocznie się sezon na Otwartych Kortach Tenisowych Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Przy Stawku 1. Korty czynne będą codziennie od godz. 7.00  do godz. 22.00. Zapraszamy.

CPOP