marsz dla zycia.jpg

Kolejna atrakcja na „Misiu”!

Od poniedziałku 25 maja br. na Placu Zabaw „Miś” przy ul. Błażka 9 maluchy mają do dyspozycji nowe urządzenie. Zamontowano tam podwójną huśtawkę „Quadro” z atestowanymi siedziskami typu „Koszyk”. Urządzenie posiada jedną oś obrotu.

Solankowy Koszmar w sierpniu!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu 29 sierpnia 2015 roku organizuje „Solankowy Koszmar”, czyli wydarzenie, na pograniczu sportu ekstremalnego i masowego.

Wszystkie mamy do Inowrocławskiej Termy zapraszamy!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przygotował specjalną ofertę dla Pań z okazji Dnia Matki, który przypada 26 maja br. Do skrzynek pocztowych trafiło już 1000 zaproszeń z kuponami. Panie, które otrzymały te zaproszenia będą mogły skorzystać z atrakcji Inowrocławskiej Termy codziennie w dniach od 26 do 31 maja br.

VIII Bieg Piastowski - podsumowanie

Przy pięknej wiosennej pogodzie metę VIII Biegu Piastowskiego na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków przebiegła rekordowa liczba zawodników. Półmaraton ukończyło około 700 osób. Wygrał Bogdan Semynowycz z Ukrainy z czasem 1:04:50. Wśród kobiet najlepsza była jego rodaczka Daria Michałowa z czasem 1:18:21.

CPOP