http://www.biegpiastowski.pl/index.php?go=main

Sportowy dzień Babć i Dziadków!!!

W sobotę 23 stycznia 2016 r. w godzinach od 12.00 do 14.00 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprosił wszystkie aktywne babcie i dziadków wraz z wnukami do wspólnej zabawy.

Show łyżwiarskie rozpoczęło zimowe ferie w Inowrocławiu!

Ponad 2 godziny trwały w niedzielę atrakcje na Lodowisku „Lodolandia“. Kilkuset inowrocławian obejrzało pokaz łyżwiarstwa synchronicznego w wykonaniu formacji „Le Soleil“ z klubu MKS Axel Toruń. Kiedy bajkową opowieść o Kopciuszku zaprezentowali wyczynowi łyżwiarze z grupy SHOW ON ICE, wokół band lodowiska nie dałoby się wcisnąć przysłowiowej szpilki.

Blisko 5 tysięcy złotych zebraliśmy podczas akcji ,,WOŚP na sportowo z OSiR"!

Jak co roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu włączył się w szlachetną akcję Jurka Owsiaka. W Hali Widowiskowo – Sportowej odbył się turniej siatkówki, na Lodowisku „Lodolandia” mecz hokeja, na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków „Bieganie dla WOŚP“, a w Krytej Pływalni „Wodny Park“ przez 5 godzin trwał „Maraton Pływacki“. Podczas finału WOŚP na scenie w Hali Widowiskowo – Sportowej licytowano też gadżety sportowe. Ogółem w ramach akcji „WOŚP na sportowo z OSiR” zebraliśmy 4 739,72 zł.

CPOP