Tenisowa Majówka

25 i 26 maja 2019 r. zapraszamy na "Tenisową Majówkę" – Turniej w Tenisie Ziemnym dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych, który odbędzie się na kortach tenisowych przy ul. Przy     Stawku 1. Zawody rozpoczną się w sobotę 25 maja br. o godz. 10.00. Miłośnicy tenisa rywalizować będą w 3 kategoriach młodzieżowych: do 10, 12, 14 lat oraz 2 kategoriach dla dorosłych: do 45 i powyżej 45 lat z podziałem na dziewczęta/kobiety i chłopców/mężczyzn. W dwóch najstarszych kategoriach rywalizować mogą jedynie amatorzy czyli osoby, które nie są i nie były przynajmniej od 5 lat licencjonowanymi zawodnikami Polskiego Związku Tenisowego. Na najlepszych uczestników turnieju czekają nagrody, a udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są do 24 maja br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy al. Niepodległości 4 w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, pokój 226, tel (52) 355-53-55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Festiwal Sportów Plażowych

Zapraszamy na jubileuszową 10-tą edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sportów Plażowych, która odbędzie się 31 maja – 2 czerwca 2019 r. br. na Placu Imprez, Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wierzbińskiego. Na kilku boiskach z piasku rywalizować będą sportowcy w plażowej piłce ręcznej, siatkówce i piłce nożnej. Wstęp na wszystkie mecze turniejowe będzie bezpłatny. Rywalizacja piłkarzy i piłkarek ręcznych odbywać się będzie w ramach turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski! Organizujemy również młodzieżowy turniej w piłce ręcznej plażowej oraz camp dla najmłodszych. Uroczyste otwarcie festiwalu nastąpi w sobotę 1 czerwca 2019 r. o godzinie 12.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Inowrocławia i okolic do zapisywania się i kibicowania zawodnikom.

Dzień Dziecka 2019

Zachęcamy najmłodszych mieszkańców do udziału w niesamowitym festynie z okazji Dnia Dziecka. Impreza rozpocznie się 31 maja 2019 r. o godz. 15.00 na Placu Zabaw „Miś” przy ul. Błażka 9. Zorganizowaliśmy wiele atrakcji m.in. muzyczny, interaktywny i edukacyjny spektakl teatralny, występy wokalne, koncert familijny oraz warsztaty wokalno- torskie. Na dzieci czekać będzie pokaz wielkich baniek mydlanych, modelowanie baloników (kolorowe pieski, kotki, żyrafy itp.), konkurencje sportowe, w których będzie można wygrać drobne upominki. Wszystkich gości zapraszać do zabawy będzie żywa maskotka. Musicie tam być. Do zobaczenia!

Basen Odkryty

1 czerwca 2019 r. wznowi swoją działalność Basen Odkryty przy ul. Świętokrzyskiej 107. Tego dnia zapraszamy wszystkich milusińskich do skorzystania z obiektu, za który nie bedą pobierane opłaty za wstęp. A to w związku z Mędzynarodowym Dniem Dziecka. Zapraszamy codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00 do skorzystania z pływalni. Otwarcie uzależnione bedzie od warunków pogodowych. Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas mogą dodatkowo skorzystać z boiska do streetball'a i piłki siatkowej. Wszystkich miłośników tego rodzaju wypoczynku zapraszamy do skorzystania z atrakcji basenu kąpielowego usytuowanego w strefie uzdrowiskowej Parku Solankowego.

W Dzień Dziecka w godzinach od 15.00 do 17.00, wszystkie dzieci i młodzież do 18 roku życia, mogą również bezpłatnie skorzystać z Krytej Pływalni ,,Wodny Park“ przy ul. Toruńskiej 46-48 w Inowrocławiu. Przyjdź bo warto!!!

ZAPISY NA MECZ PIŁKARSKI RUSZAJĄ!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Dni Inowrocławia 2019 organizuje siódmy mecz piłkarski, w którym przeciwnikiem drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników będzie Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków, 8 czerwca br. o godzinie 14.00.

CPOP