Przerwa technologiczna

Informujemy, że od 1 lutego 2020 r. Inowrocławska Terma będzie nieczynna ze względu na przerwę technologiczną. Jednocześnie zapraszamy do korzystania z Krytych Pływalni ,,Wodny Park'' i „Delfin“.

Bieg karnawałowy dla dzieci

7 lutego 2020 r. o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 wystartuje bieg karnawałowy dla dzieci. Wygrywa najlepszy strój a nie dystans i czas. Po biegu czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora tj. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Zapraszamy wszystkie dzieci do 15 roku życia!

XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznj Pomocy przeszedł do historii!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom wydarzeń sportowych, które odbyły się w ramach XXVIII finału WOŚP za wspólne granie, dobrą zabawę i okazane serce. Dzięki zawodnikom biorącym udział w turnieju siaktówki, startującym w „Wielkim bieganiu“, kibicom oraz osobom, które 12 stycznia br. odwiedziły Krytą Pływalnię „Wodny Park“  zebrano kwotę 2517,88 złotych i 5 funtów.

WOŚP 2020 W OBIEKTACH OSIR!

W Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 odbył się Turniej siatkówki w ramach XXVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po wielkich sportowych emocjach, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce – Volley Team,
II miejsce – TKKF Inowrocław,
III miejsce – Młode Wilki,
IV miejsce – Paka Team.

WOŚP 2020 NA SPORTOWO Z OSIR!

W niedzielę 12 stycznia br. zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4. O godz. 9.00 rozpocznie się turniej siatkówki w ramach XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagrają zespoły, które zasilą puszki WOŚP kwotą 200 złotych. Zapraszamy kibiców i liczymy na ich doping oraz wsparcie finansowe.

Inauguracja sezonu na inowrocławskim lodowisku!

4 stycznia 2020 r. nastąpi otwarcie lodowiska „Lodolandia”, które tradycyjnie funkcjonować będzie obok Krytej Pływalni "Wodny Park" przy ul. Toruńskiej 46 - 48.

Obiekt czynny będzie w godzinach:
a) od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do godziny 22.00,
b) w sobotę i niedzielę i święta od godziny 10.00 do godziny 22.00.
 przerwa na prace konserwacyjne od godziny 15.00 do godziny 16.00 oraz od godziny 19.00 do godziny 19.30.

Ogłoszenie organizacyjne - praca 6 stycznia

Informuję, że obiekty zarządzane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu w Święto Trzech Króli -  6 stycznia 2020 roku, będą funkcjonowały następująco:
1. Kryta Pływalnia „Wodny Park” od godz. 10.00 do godz. 22.00.
2. Inowrocławska Terma od godz. 9.00 do godz. 20.00.
Pozostałe obiekty będą nieczynne.
Serdecznie zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej, gdzie o godz. 15.00 zagości „Orszak Trzech Króli”

Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego

W najbliższy weekend wszystkich młodych amatorów tenisa ziemnego zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci do lat 16 o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia, który odbędzie się na Krytych Kortach Tenisowych przy ul. Rakowicza 93. Początek zmagań 7 grudnia 2019 r. o godz. 10.00.

CPOP