Do XI Biegu Piastowskiego pozostało:
1
1
9
9
Dni
1
1
3
3
Godzin
0
0
9
9
Minut
3
3
8
8
Sekund

Masaż na łóżku hydrojet Wellsystem w promocji do 30 kwietnia!

Najnowsza atrakcja Krytej Pływalni „Wodny Park“ do końca miesiąca za pół ceny. Łóżko hydrojet Wellsystem zapewnia poprawę samopoczucia i relaks.

W Inowrocławiu ruszył nowy sezon ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię!

W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych grup, trenerzy wraz z uczestnikami, dobierali tak godziny i dni treningów, aby były one optymalne dla jak największej grupy osób. Dlatego w Inowrocławiu zajęcia odbywają się teraz nie w soboty, a w poniedziałki od 19.00 do 20.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy al. Niepodległości 4.

Uwaga nowość - bieg bez pakietu startowego!

Już 12 maja br. Piastowski Festiwal Biegowy. Chcesz pobiec wydając jak najmniej na wpisowe lub nie zależy Ci na okolicznościowych gadżetach? Jest rozwiązanie – bieg bez pakietu startowego.

Piastowski Festiwal Biegowy w europejskim projekcie „Running for All“!

Piastowski Festiwal Biegowy czyli XI półmaraton Kruszwica – Inowrocław oraz biegi na 5 i 10 kilometrów zostały włączone do projektu zrzeszającego najlepsze europejskie imprezy biegowe o wypracowanych standardach jakości i bezpieczeństwa. Udział w „Running for All” oznacza wiarygodność, a także gwarantuje jakość biegaczom, władzom lokalnym, Polskiemu Związkowi Lekkiej Atletyki, usługodawcom, sponsorom i partnerom.

Finał Wojewódzki Zawodów „Sprawny Miś 2018” w Inowrocławiu!

W środę 11 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej odbędzie się turniej sportowy dla uczniów szkół podstawowych. Rywalizować będą reprezentanci klas I, II, III, IV i V najlepszych szkół z Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, Włocławka i Inowrocławia.

CPOP