XIV Amatorskie Mistrzostwa Kobiet w Siatkówce

XIV Amatorskie Mistrzostwa Kobiet w Siatkówce o puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Ryszarda Brejzy odbędą się w najbliższą sobotę 1 kwietnia br. w Hali Widowiskowo – Sportowej. W turnieju rywalizować będzie 10 drużyn z naszego regionu. Mecze rozpoczną się o godzinie 10.00. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć na parkiecie jednocześnie sportowe emocje i kobiecy wdzięk.

Zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

W piątek, 31 marca br., o godz. 10:00, w Krytej Pływalni "Delfin" przy ul. Wierzbińskiego odbędą się zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. Najlepsi pływacy otrzymają medale oraz nagrody rzeczowe. Na wszystkich uczestników będzie czekał słodki poczęstunek i pamiątkowy dyplom.

„Miś” zbudzi się z zimowego snu już w sobotę - przywitaj wiosnę na placu zabaw!!!

Plac Zabaw „Miś”, po zimowej przerwie, wznawia swoją działalność! Zapraszamy już w sobotę, 18 marca 2017 r., od godziny 9:00. Pierwsze 100 dzieci otrzyma słodki poczestunek,  a opiekujący się maluchami rodzice będą mogli napić się kawy. Od soboty „Miś“ będzie otwarty w każdy dzień tygodnia, w godzinach od 9.00 do 18.00.

„Solankowy Koszmar” powraca – ruszyły zapisy!

Ośrodek Sportu i Rekreacji i Barbell Sqad Inowrocław organizują już trzecią edycję biegu z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów pod nazwą ,,Solankowy Koszmar”, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza. Wyciskanie siódmych potów odbędzie się w dniu 26 sierpnia 2017 r. na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu.

Jeszcze tylko dziś „Dyszka na Dyszkę”... za „dyszkę”!

Trwają zapisy na bieg na dystansie 10 kilometrów pod nazwą „Dyszka  na Dyszkę”. Dziś ostatni dzień najniższej opłaty startowej w wysokości 10,00 zł. Pospieszcie się, bo od 11 marca do 10 kwietnia br. trzeba będzie zapłacić dwie „dyszki”, a później już 30 zł. Zapisy na www.biegpiastowski.pl lub przez link http://zapisy.sts-timing.pl/111/ . Bieg na 10 kilometrów towarzyszący X Biegowi Piastowskiemu odbędzie się 13 maja 2017 r.

CPOP