Biegi Młodzieżowe w ramach X Biegu Piastowskiego - wyniki

W dniu 23 maja 2017 r., w ramach jubileuszowego X Biegu Piastowskiego odbyły się Biegi Młodzieżowe. W zawodach rywalizowało ponad 600 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego regionu. Najlepsi zawodnicy odbierali nagrody z rąk Pani Dyrektor OSiR Wiesławy Pawłowskiej a także Zastępcy Prezydenta Miasta Inowrocławia Wojciecha Piniewskiego.

I Ogólnopolski Turniej Siatkarski w Kategorii Kadetów za nami.

W Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 odbył się I Ogólnopolski Turniej Siatkarski w Kategorii Kadetów o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nasze miasto reprezentował zespół MSPS Inowrocław, a pozostałe zespoły to TS "Koset" Grudziądz, LUKS "Wilki" Wilczyn i Gimnazjum Skulsk.

Przebiegli łącznie prawie 15 tysięcy kilometrów – za nami X Bieg Piastowski!

W jubileuszowej X edycji Biegu Piastowskiego wydano łącznie 1033 numery startowe dla zawodników półmaratonu i biegu na 10 kilometrów, na starcie stawiło się jednak 869 biegaczy. Uczestnicy przebiegli łącznie 14 914 kilometrów. To odległość prawie jak z Warszawy do Sydney  w Australii.

Piąte starcie radnych z mieszkańcami na piłkarskim boisku!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Dni Inowrocławia 2017 organizuje już po raz piąty mecz piłkarski, w którym przeciwnikiem drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników będzie Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia.

Biegi Młodzieżowe zmiana terminu na 23 maja

Informujemy, że z uwagi na zimno i intensywne opady deszczu oraz w trosce o zdrowie dzieci i młodzieży, termin zaplanowanych na 5 maja br. biegów młodzieżowych w ramach X Biegu Piastowskiego uległ zmianie. Zawody zostaną przeniesione na dzień 23 maja br.

CPOP