Czwarte starcie radnych z mieszkańcami na piłkarskim boisku!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Dni Inowrocławia 2016 organizuje już po raz czrwarty mecz piłkarski, w którym przeciwnikiem drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników będzie Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia.

Najlepsi młodzi lekkoatleci z naszego województwa będą rywalizować w Inowrocławiu!

W sobotę 28 maja br. na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy  ul. Wierzbińskiego 2 odbędą się Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego    juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce.

Ogłoszenie organizacyjne - Święto Bożego Ciała

Informujemy, że 26 maja 2016 r., w Święto Bożego Ciała, Kryta Pływalnia „Delfin” przy ulicy Wierzbińskiego 11 w Inowrocławiu będzie nieczynna, natomiast do korzystania z atrakcji Krytej Pływalni ,,Wodny Park” przy ul. Toruńskiej 46-48 zapraszamy tego dnia   od godz. 14.00 do godz. 22.00, a do Inowrocławskiej Termy można wybrać się od godz. 10.00 do godz. 18.00. Pozostałe obiekty będą funkcjonowały bez zmian.

IX Bieg Piastowski wyniki

Bardzo ciepła, niemal letnia pogoda towarzyszyła uczestnikom IX Biegu Piastowskiego. Metę na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków pokonało 571 zawodników. Wygrał Vitaliy Shafar z Ukrainy z czasem 1:04:33. Wśród kobiet, tak jak przed rokiem, najlepsza była jego rodaczka Daria Michałowa z czasem 1:17:32.

„Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Już po raz trzeci w Polsce organizowane jest wydarzenie pod nazwą „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, podczas którego beneficjenci Funduszy Europejskich „otwierają swoje projekty” dla odwiedzających. Od 12 do 15 maja 2016 r. będzie można wziąć udział w setkach różnorodnych atrakcji zorganizowanych w całym kraju.

CPOP