INFORMACJA

W związku ze zbliżającym się sezonem letnim Centrum koordynacji ratownictwa Wodnego (CKRW - Ogólnopolski Numer Ratunkowy nad wodą 601 100 100) Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kruszwicy informuje, iż z dniem 1 czerwca 2017 r. rozpoczną się całodobowe dyżury dyspozytorów, które trwać będą do dnia 30 września 2017 r.

 

 

Piąta edycja „Inowrocławskiego Czaru Dwóch Kółek” za nami!

 Rywalizowało 120 uczniów ze szkół podstawowych w sześciu kategoriach wiekowych. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki. Pozostali zawodnicy dostali dyplomy za uczestnictwo. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła „Jedenastka” przed „Szesnastką” i ZSI. „Rowerowa Akademia i „Rowerowe Show” były dodatkową atrakcją. 

VIII Festiwalu Sportów Plażowych

Blisko 250 zawodników i zawodniczek rywalizowało w weekend podczas VIII Festiwalu Sportów Plażowych jaki odbył się na Placu Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Uczestników nie zraziła nawet chłodna aura podczas pierwszego dnia zawodów.

WAKACJE NA SPORTOWO Z OSIR!

Wakacje już za kilka dni!  Nie siedź w domu i weź udział w licznych imprezach sportowych, które Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przygotował na okres wypoczynku.

Strzelanie i KRUKI

Kto podczas Dni Inowrocławia zapragnął cofnąć się w czasie o całe wieki wybrał się na piknik rycerski zorganizowany przez OSiR, Archery Club Munin i Bractwo Wojowników „Kruki”. W Parku Solankowego przy ul. Bocznej można było m.in.: nauczyć się strzelać z łuku, zobaczyć pokaz uzbrojenia wojownika, powalczyć na piankowe miecze czy zajadać się podpłomykami. Był to strzał w dziesiątkę, bo średniowiecze atrakcje przypadły do gustu wielu inowrocławianom i kuracjuszom.

CPOP