Wkrótce w OSiR

17.11.2018 13:00 -
Mecz piłkarski – IV liga seniorów
17.11.2018 16:00 -
Mecz I Liga Tenisa Stołowego
17.11.2018 18:00 -
Mecz koszykówki mężczyzn – II liga
18.11.2018 08:00 -
Liga TKKF – piłka halowa

Kryta Pływalnia „Delfin”

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że z uwagi na przeprowadzenie konkurencji pływackich w ramach XXII Mistrzostw Miasta Inowrocławia w Pływaniu, w dniu 17 listopada br. Kryta Pływalnia „Delfin” przy ul. Wierzbińskiego 11 będzie wyłączona z użytkowania do godziny 17.00.

II BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

W związku z dużym zainteresowaniem i wieloma pytaniami dotyczącymi udziału w II Biegu Niepodległości informujemy, że zwiększamy limit uczestników, którzy mogą wziąć udział w imprezie!

Zapisy będą przyjmowane jeszcze jedynie w NIEDZIELĘ 11 listopada br. w godzinach 10.00 – 13.00 w biurze zawodów, tj. na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2.

Ze względu na przekroczone w środę określone wcześniej możliwości organizacyjne - osoby, które dopiszą się w dniu biegu nie otrzymają TEGO DNIA atrybutów, które są przewidziane dla osób zapisanych w terminie obowiązującego limitu, tj. koszulki i medalu. Zapewniony zostanie jednak elektroniczny pomiar czasu oraz posiłek regeneracyjny i woda.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Konkurs foto OSiR

II Biegu Niepodległości w Inowrocławiu

Już 357 zawodników zgłoszonych do II Biegu Niepodległości w Inowrocławiu!

Uwaga! Rejestracja zostanie zamknięta gdy liczba uczestników wyniesie 400 osób. To już ostatnia szansa żeby pobiec 11 listopada na dystansie 5 kilometrów ulicami Inowrocławia w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapisy do wyczerpania miejsc na stronie www.sts-timing.pl. Wpisowe jedynie 20,00 zł. Biuro zawodów czynne będzie na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 w sobotę 10 listopada br. w godzinach 12.00 – 18.00 i w niedzielę 11 listopada br. w godzinach 10.00 – 14.00. W biurze zawodów odbywać się będzie weryfikacja zawodników oraz wydawanie numerów i pakietów startowych. W pakietach znajdą się: koszulka, woda, bon na ciepły posiłek. Podczas weryfikacji niezbędny jest dokument tożsamości ze zdjęciem. W biurze zawodów zawodnicy otrzymają również kupony, których wypełnienie umożliwi udział w konkursie. Przed startem na szczęśliwca czekać będzie zestaw kina domowego z odtwarzaczem Blu – ray!

Nowoczesne solarium w „Wodnym Parku” zaprasza!

Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że można już ponownie korzystać z solarium znajdującego się w obiekcie krytej pływalni przy ul. Toruńskiej 46 – 48. Łóżko opalające przeszło generalną modernizację i zostało wyposażone w najnowocześniejsze lampy brązujące z kolagenem. Urządzenie objęte jest programem Ergoline Polska – Bezpieczne Solarium. Cennik pozostał bez zmian. Solarium czynne jest w godzinach funkcjonowania pływalni. Zapraszamy!

CPOP