targi-slubne.jpg

Funkcjonowanie KP ,,Delfin" w dniu 31.01.2015

W związku z zaplanowaną na sobotę 31 stycznia 2015 r. imprezą informujemy, że Kryta Pływalnia „Delfin” mieszcząca się przy ul. Wierzbińskiego 11 będzie tego dnia czynna od godziny 14.00.

W Inowrocławiu po raz drugi odbędzie „Otyliada 2015”

Trwają zapisy do największej amatorskiej imprezy pływackiej w Polsce – Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego OTYLIADA. Maraton odbędzie się w 32 krytych pływalniach z 28 lutego br. na 1 marca br. Patronem tego przedsięwzięcia jest najlepsza polska pływaczka wszech czasów – Otylia Jędrzejczak.

Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie!

Z okazji Waszego święta Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza do aktywnego wypoczynku i zabawy w obiekcie krytej pływalni i na lodowisku. Zachęca do przyjścia w sobotę 24 stycznia 2015 r. Babcie i Dziadków wraz z wnukami do „Wodnego Parku” i Lodowisko „Lodolandia” przy ul. Toruńskiej 46-48.

Bilety na koncert Czerwonych Gitar już w sprzedaży!

Czerwone Gitary to legenda. Zespół został założony 3 stycznia 1965 r., a pierwszy skład stanowili Bernard Dornowski, Krzysztof Klenczon, Jerzy Kossela, Jerzy Skrzypczyk i Henryk Zomerski. Chyba każdy z nas zna piosenki ,,Kwiaty we włosach", ,,Historia jednej znajomości", ,,Ciągle pada" czy ,,Płoną góry, płona lasy".

CPOP