Piastowski Festiwal Biegowy – trwają zapisy!

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na kolejną edycję Piastowskiego Festiwalu Biegowego! Przypominamy, że obecna opłata startowa obowiązuje tylko do 29 lutego br.: 50,00 zł za półmaraton, 35,00 zł za udział w biegach na 5 i 10 km. Od 1 marca br. za start trzeba będzie zapłacić więcej, za udział w półmaratonie 60,00 zł natomiast w biegach na 5 i 10 km 45,00 zł.  Zapisy na stronie www.biegpiastowski.pl. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!
Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na www.osir.inowroclaw.pl.

ZAPRASZAMY DO INOWROCŁAWSKIEJ TERMY!

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 24 lutego 2020 r. będzie można ponownie korzystać z walorów Inowrocławskiej Termy. Obiekt wznawia funkcjonowanie po przerwie technologicznej. Zapraszamy codziennie od godz. 9.00 do godz. 20.00!

Blisko 140 biegaczy

na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków wspólnie świętowało najbardziej tłusty dzień w roku.  Uczestnicy pokonali trasę na dystansie 3520 m, po czym z czystym sumieniem mogli poczęstować się słodką nagrodą czekającą na nich na mecie.

„Solankowy Koszmar” powraca – ruszyły zapisy!

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na VI edycję „Solankowego Koszmaru“, który organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Barbell Sqad Inowrocław. Biegi z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych naszego Miasta. Ten koszmar za dnia rozpocznie się 29 sierpnia 2020 r. Lekko nie będzie! To ekstremalne igrzyska dla mięśni i charakteru.

Prezydent Miasta Inowrocławia zaprasza na kolejną edycję Piastowskiego Festiwalu Biegowego!

Po raz kolejny na początku maja odbędzie się Piastowski Festiwal Biegowy. Będzie to już trzynasta edycja tej wielkiej imprezy biegowej organizowanej w Inowrocławiu.
    Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz i 9 maja 2020 r. wystartuj w XIII Biegu Piastowskim,  w ,,Dyszce” lub ,,Piątce”.

Randka w stylu hawajskim w Krytej Pływalni „Wodny Park“

W piątkowe popołudnie 14 lutego br. Kryta Pływalnia „Wodny Park“ zamieniła się w Hawajską wyspę zakochanych. W nastrojowy klimat wprowadzał wystrojony obiekt i hawajska muzyka. Na każda parę czekały soczyste, owocowe koktajle, kolorowe wianki i naszyjniki z egzotycznych kwiatów. Na randkę wszyscy zakochani wchodzili bezpłatnie, dodatkowo otrzymywali wejściówki na solarium. Ta wyjątkową formę spędzenia walentynek wybrało blisko 130 osób.

Zamknięcie lodowiska „Lodolandia”

W tym roku zima nas nie rozpieszcza. Dodatnia temperatura i deszcz skutecznie uniemożliwiają korzystanie z lodowiska „Lodolandia”. W tych warunkach konieczne jest zamknięcie obiektu, stan tafli nie pozwala na komfortową jazdę i w konsekwencji może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników. Niestety dalsze prognozy pogody nie są optymistyczne.

Bieg Karnawałowy zakończony

Blisko 30 dzieci wystartowało w Biegu Karnawałowym na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2. Zmagania małych biegaczy miały charakter rekreacyjny, nie liczył się najlepszy czas, a najbardziej pomysłowe przebranie. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaków, uczniów klas I-III oraz uczniów klas IV-VIII a wszyscy podczas biegu musieli pokonać ustawione na trasie przeszkody. Uczestnicy przygotowali się wspaniale więc zwycięzców było bardzo trudno wyłonić. Na stracie stanęli m.in. mumia, klaun, truskawka, jednorożec, pirat, spiderman, wiedźmin, strażak oraz wielu innych. Najlepiej przebrani otrzymali atrakcyjne nagrody.

„Zimowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich” w ramach akcji „Aktywne Ferie z OSiR” przechodzi do historii!

W kolejnej edycji Zimowego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich wzięło udział 11 drużyn, które rywalizowały pomimo trudnych warunków atmosferycznych. Po blisko 5 godzinnych emocjach piłkarkich zapadły następujące  rozstrzygnięcia:

CPOP