„Wiadromeni” z Gimnazjum nr 1 najlepsi!

Około 60 zawodników rywalizowało w Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawody rozegrane zostały w Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu w czwartek 26 listopada br. Zgłosiło się do nich 6 zespołów. W imprezie brali udział chłopcy, którzy nie ukończyli 16 roku życia.

Już niebawem przyjdź na łyżwy!!!

Informuję, że wszystkie administrowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu plenerowe obiekty zostały zamknięte z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Natomiast już niebawem rozpocznie się w naszym mieście sezon łyżwiarski. Na terenie przy ul. Toruńskiej 46 – 48 trwają przygotowania do uruchomienia Lodowiska „Lodolandia“.

Plac Zabaw ,,Miś" przestaje funkcjonować w okresie jesienno - zimowym!

Mając na uwadze brak zainteresowania oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu uprzejmie informuje, że z dniem 26 listopada 2015 roku Plac Zabaw „Miś” przy ulicy Ludwika Błażka przestaje funkcjonować w okresie jesienno – zimowym. Z największego inowrocławskiego placu zabaw, znajdującego się pomiędzy Gimnazjum nr 2 a Szkołą Podstawową nr 4, ponownie będzie można korzystać wiosną 2016 roku.

Archery Club Munin

W Inowrocławiu od czerwca br. funkcjonuje Archery Club Munin, który skupia się głównie na łucznictwie tradycyjnym i historycznym. W okresie zimowym treningi odbywają się we wtorki od godz. 19.30 do godz. 21.00 oraz w czwartki od godz. 20.30 do godz. 22.00 w Hali Sportowej przy ul. Rakowicza 93.

CPOP