Z przyjemnością informujemy, że:

W dniach 8-11 sierpnia 2019 w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym. Podczas dwóch pierwszych dni zawodów, ponad 300 łuczników z całej Europy, Chin, Singapuru, Korei Płd i Turcji walczyło o tytuł Mistrza Polski i kwalifikacje do Mistrzostw Europy. Podczas trzeciego dnia zmagań, sześciu najlepszych zawodników w danej kategorii wiekowej i sprzętowej walczyło o tytuł Mistrza Europy.

TURNIEJ PAR DEBLOWYCH W TENISIE ZIEMNYM O PUCHAR DYREKTORA OSiR

W weekend 17-18 sierpnia 2019 r. na Kortach Tenisowych przy ul. Przy Stawku 1 w Inowrocławiu rozegrany zostanie Turniej Par Deblowych w Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora OSiR. Zawody rozpoczną się w sobotę o godz. 10.00, a weryfikacja odbędzie się od godz. 9.30. Uczestnicy rywalizować będą w kategorii wiekowej Open, a przed rozpoczęciem turnieju należy uiścić wpisowe w wysokości 40,00 złotych od pary.

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN

14 sierpnia 2019 r. na Stadionie Miejskim III przy ul. Daniela Rakowicza 93 w Inowrocławiu rozegrany zostanie Turniej Dzikich Drużyn w Piłce nożnej. Zawody rozpoczną się w środę o godz. 10.00. Uczestnicy rywalizować będą w kategorii Open.

CPOP